Haklarınıza Sahip Çıkın!


gazeteler
canlı kameralar

Çözüm Hasar - Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

 Çözüm Hasar Yönetim Danışmanlık Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi - Temel olarak Hasar Yönetimi ve Danışmanlık faaliyetleri gösteren bir resmi bir kuruluştur.

Amacımız; Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü yangın, deprem, doğal afet, hırsızlık, havayolu / denizyolu / karayolu kazaları, iş ve işyeri kazaları, kasko, tarım sigortaları, mesleki mesuliyet sigortası vs. sigortalarından doğan haklarınızı koruma altına almak ve mağduriyetlerinizi gidermektir.

Çözüm Hasar, sigorta poliçeleri kapsamında doğan haklarınızın tanzimini sağlamak için geçen süre içerisinde ve hakların tanzimi sonuçlandırana kadar kesinlikle HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEMEKTEDİR.

Çağdaş sigortacılık hizmetlerinde birçok sigorta kuruluşu müşterilerine çok geniş haklar sağlayabilmektedir. Fakat ülkemizde yeni gelişmekte olan sigortacılık hizmetlerinde poliçe kapsamları hakkında halkımız yeteri kadar bilinçlenmiş durumda değildir. Çözüm Hasar halkımızı bilinçlendirmeyi prensip edinmiş ve her türlü sigorta kapmasında oluşan zararların tasfiyesi sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Özellikle ülkemiz maalesef dünyada en çok trafik kazalarının meydana geldiği ülkelerden biridir. Trafik kazaları sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık, yaralanma ve maddi hasarların tanzimi hala mümkün olabilmektedir. Çözüm Hasar geçmişe yönelik olarak son 10 yıl içerisindeki Trafik kazalarında meydana gelen zararların tasfiyesi  maksimum 2 ay gibi kısa bir sürede tasfiye edebilmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana yıllardır halkımızın için büyük bir çile olan sigorta mağduriyetlerinin çözümü konusunda göstermiş olduğumuz başarılı sonuçlar büyük ilgi ve takdir toplamıştır. Sigorta mağduru olan halkımızın bize göstermiş olduğu ilgiyi ve halkımızın bizim ile ilgile görüşleriniz soru / cevap sayfamızda bulabilirsiniz.

Profesyonel ve uzman ekibimiz size mağduriyetleriniz ile başbaşa kalmaktan kurtarıyor. Bize mağduriyetiniz ile ilgili her türlü edinmek istediğiniz bilgi konusunda ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden soru / cevap sayfasından yazılı olarak soru ve görüşlerinizi iletebilir veya iletişim sayfamızdan Türkiye'nin her yerindeki temsiciliklerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM HASAR Hasar danışmanlığının yanı sıra ;

  • Özel Sağlık  Danışmanlık
  • İletişim sektörü
  • İnşaat sektörü
  • Otelcilik sektöründe de

faaliyetlerini yürütme yolunda sağlam adımlar atarak Toplumumuza hizmet etmekten onur duymaktadır.

Online Soru/Cevap
Sormak istediğiniz her türlü soru, sorun, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Operatörlerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır. size cevap yazacaktır. Sorunuzu iletmek için lütfen burayı tıklayınız.
Temsilcilikler Verilecektir
Ülke genelinde temsilcilikler verilecektir. Temsilcilik Başvuru Formunu doldurarak siz de temsilcimiz olabilirsiniz. Temsilcilik başvuru formu için lütfen burayı tıklayınız.
Anket
Daha önce geçirdiğiniz herhangi bir kazadan dolayı sigorta şirketinden tazminatınızı alabildiniz mi?
Tamamı Aldım %14
Beklentimin altında aldım %6
Kısmen Aldım %5
Çok cüzzi bir miktar aldım %9
Mağdur oldum %67