Haklarınıza Sahip Çıkın!


gazeteler
canlı kameralar

TRAFİK KAZASI 05.04.2008

Finike'de yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Mustafa Veli Atıcı'nın ailesi Çözüm hasar aracılığıyla alacakları tazminatı Öğrenci yurduna bağışlıyor. Mustafa Veli Atıcı'nın ailesi evlatlarını kaybetmenin acısını yaşadıklarını belirterek, evlatlarının adını yaşatmak istediklerini ve Çözüm Hasar aracılığıyla alacakları tüm sigorta tazminmatlarını öğrenci yurduna bağışlayacaklarını duyurdular. Çözüm Hasar olarak biz de kendilerine başsağlığı diliyoruz ve bu duyarlı davranışları karşısında kendilerine ve öğrenci yurduna destek olmak amacıyla Mustafa Veli Atıcı'nın işlemlerinin takibinde ve sonuçlanmasında herhangi bir ücret almıyoruz. Ayrıca sigorta tazminatından alacağımız olan komisyonun tamamını da aynı şekilde öğrenci yurduna bağışta bulunuyoruz.

 

Online Soru/Cevap
Sormak istediğiniz her türlü soru, sorun, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Operatörlerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır. size cevap yazacaktır. Sorunuzu iletmek için lütfen burayı tıklayınız.
Temsilcilikler Verilecektir
Ülke genelinde temsilcilikler verilecektir. Temsilcilik Başvuru Formunu doldurarak siz de temsilcimiz olabilirsiniz. Temsilcilik başvuru formu için lütfen burayı tıklayınız.
Anket
Daha önce geçirdiğiniz herhangi bir kazadan dolayı sigorta şirketinden tazminatınızı alabildiniz mi?
Tamamı Aldım %14
Beklentimin altında aldım %5
Kısmen Aldım %5
Çok cüzzi bir miktar aldım %9
Mağdur oldum %67